איך מוצאים רעיון לטיול זוגי

מאת: 24-12-2019

אין עוררין על כך שבילוי זוגי הוא בדרך כלל מה שמסייע מאד לקבל כוחות מחודשים ואם זה מתבצע דרך טיול או בילוי זוגי בחופשה – אין ספק שזה בדיוק מה שכל זוג צריך אחת לפרק זמן מסוים. החוכמה האמיתית היא לתכנן מספיק זמן מראש על מנת להספיק לחשוב על הרעיונות הטובים ביותר שיתאימו לטיול הזוגי. למזלם של הזוגות – בישראל יש הרבה מה לעשות, היכן לבלות ואילו חוויות לחוות.

 

החשיבות של בילוי זוגי


כשמתחילים לתכנן את הפסק הזמן הזוגי חשוב לבחון את פרק הזמן שאפשר לתכנן במהלכו וכמובן את התקציב. במידה וזה אפשרי – הכי כדאי לצאת לחופשה זוגית בצימר מפנק, להתנתק מהשגרה, לשכוח מהיומיום (בעיקר אם יש ילדים ומשפחה שבדרך כלל גוזלים הרבה אנרגיה וכוחות) ובעזרת שינוי האווירה והבילוי המשותף הארוך – אפשר לאחר מכן לחזור לשגרה עם הרבה יותר כוחות ותחושה שהמצברים מלאים לקראת סיום החופשה והחזרה לשגרה – לעבודה, ללימודים, לילדים ולמשפחה. אחרי שמחליטים לצאת לחופשה זוגית קצרה ומשריינים את התאריכים הרלוונטיים בלוח הזנה – זה הזמן לבחור את הצימר שהכי יתאים ויענה על הדרישות.

 

איך בוחרים צימר


יש כיום הרבה צימרים לזוגות בכל רחבי ישראל. כשמתחילים לתכנן חופשה צריך לחשוב קודם כל על האזור הכללי שרוצים לנסוע אליו או ממש את היישוב שבו רוצים ללון. אחרי שזה הוחלט אפשר לעבור לבחון את שאר הנתונים של הצימר ולבחור – עם או בלי בריכה? האם לבחור במתחם צימרים משותף או בצימר מבודד ושקט? האם אפשר לבחור צימר שיש סביבו חדרי אירוח גם למשפחות או שאולי כדאי לבחור צימר שמוקף בצימרים זוגיים אחרים? האם ניתנים במקום שירותים נוספים – ארוחת בוקר, שירות ניקיון, כרטיסים בחינם או בנחה לאטרקציות בסביבת הצימר ועוד. כל אלה הן שאלות חשובות שצריך לענות עליהן וכך אט אט מצמצמים את האפשרויות עד שמגיעים לבחירה בצימר אחד ספציפי שייתן את המענה המושלם.


סוויטת ירח דבש-בריכה פרטית מחוממת

 

רעיונות לבילוי זוגי


ישנם כיום לא מעט אפשרויות ופעילויות שמתאימות לבילוי זוגי עבור בני זוג שרוצים לברוח מהשגרה ולעשות משהו קצת שונה ממה שהם רגילים אליו. להלן כמה רעיונות –

·         סדנה או הרצאה – השערת הידע האישי או הרחבת האופקים תמיד יכולות להתאים לבילוי זוגי, בעיקר כשמדובר בנושא או                   תחום עניין שמושך ומסקרן את שני בני הזוג.

·         טיול – שפע מסלולי טבע בכל אזורי הארץ מתאים מאד לזמן שקט ורגוע בלב ליבו של חיק הטבע.

·        ביקור באתר או אטרקציה – יש הרבה מאד מקומות שאפשר לבקר בהם ולהיתרם מהידע או מהביקור עצמו. מוזיאון, אטרקציה             כזו  או אחרת או כל מקום שדוחים את ההגעה אליו בשל נסיעה ארוכה וכעת תהיה הזדמנות מצוינת להגיע אליו.

·         ספא – הבילוי הזוגי האולטימטיבי. הדבר הנכון שמתאים על מנת לשחרר את הגוף והנפש מתלאות היומיום, להשרות רוגע מוחלט      על כל סנטימטר בגוף והשקט הזה שמתמכרים לו.


לסיכום


ללא ספק יש חשיבות גבוהה לתכנון מדוקדק של הבילוי הזוגי על מנת שהמטרות של החופשה, גם אם היא קצרה מאד, יושגו בקלות רבה יותר. מכיוון שיש היצע גדול של אפשרויות, פעילויות וצימרים – חשוב לקחת את הזמן לבחון את האפשרויות ולבחור מתוכן את מה שהכי מתאים.