סוויטות / וילות באילת

יוקרה ופאר באזור הדרומי ביותר בארץ, סוויטות ווילות באילת

מאסתם כבר בבתי מלון הומי אדם, במחירים המופקעים ובחוסר הפרטיות... הגיע הזמן לצאת לחופשה פרטית עם האנשים שאתם אוהבים בסוויטות באילת. כמה דגשים מאת צימרטופ על נופש בסוויטות באילת.


מדי שנה פוקדים את אילת מאות תיירים הן מהארץ והן מהעולם, לרוב הם לנים בבתי מלון מהיקרים שבהם עד לזולים ביותר, מדי פעם קבוצת נערים ישכירו דירה נחמדה בלב העיר, אך סוויטה באילת ברמת יוקרה, אבזור, נראות ותנאים מרהיבים עוד לא הגיעו לרמת הפופולריות כמו שאר הדוגמאות שרשומות לעיל, מהסיבה הפשוטה- שעדיין לא כולם שמעו עליהן! הגיע הזמן לפתוח טוב טוב את האוזניים ולהפנים כי הסוויטות באילת כאן כדי לפנק אתכם עד הסוף.


למה דווקא סוויטות באילת ולא מלון בוטיק יוקרתי?


הסוויטות מכוונות לאנשים הרוצים תמורה שווה ביותר לכסף שלהם, לזכות לא רק "בסוויטה" במלון ששם השקיעו מעט יותר בעיצוב החדר ונתנו לכם ג'קוזי רגיל... בסוויטה אמיתית תוכלו לקבל פינוקים שווים, חדרי שינה נפרדים ופרטיות שלא תקבלו בשום בית מלון. תוכלו להיכנס לבריכה הפרטית הניצבת בחצר הסוויטה מתי שמתחשק לכם, תוכלו לבשל ארוחות במטבח מאובזר מא' ועד ת', תוכלו לנוח בג'קוזי ספא לוהט ומבעבע ואיך אפשר בלי המטרה שלשמה "ירדנו" לאילת- תוכלו להשתזף ללא מפריע בכל אחת מפינות הישיבה והשיזוף ברחבי הגינה.


רגע! כמעט שכחנו... יתרון היתרונות! פ ר ט י ו ת !!! תוכלו לבלות בפרטיות מלאה, ממתקנים בשימוש חופשי רק עבורכם, ממיטות שינה ענקיות ונוחות, סלון אירוח מפואר ובעיקר גן פרטי ומטופח השייך אך ורק לכם!


סוויטה באילת – מה חשוב לבדוק?


אז לפני היציאה לחופשה כדאי לבדוק מה אנחנו צריכים שיהיה בסוויטה. כמובן שגינה זה אחד מהדברים שאנחנו חייבים, הרי מי יורד לאילת וחוזר ללא שיזוף?! לכן חשוב להקפיד ולבדוק שלסוויטה שלכם יש מתחם גן פתוח ושטוף שמש, בעל מיטות שיזוף ופינות ישיבה נוחות ונעימות. דבר שני, בריכה. לא פחות חשוב להתרענן במי בריכה צוננים בימים הלוהטים של אילת שיכולים לטפס גם ל40 מעלות צלזיוס! לא נעים למצוא את עצמכם מתייבשים ונשרפים וחייבים לרענן ולצנן את הגוף, גם בעונת החורף שווה להיכנס לטבילה בבריכה כי כאן גם דאגו לבריכה מחוממת ונעימה וכך להרגיש בחופשה ללא גבולות. 

והדבר האחרון- קירבה ונוף. תרצו לצפות בהרי אילת הנישאים אל על ומעבירים לכם תחושת מדבריות אמיתית ולהרגיש באילת, באמת באילת. הקרבה למרכז העיר חשובה לא פחות, תרצו לעשות קניות, לצאת למסעות שופינג, להשתזף בים וליהנות מכל הטוב שיש לעיר להציע...


סוויטות באילת הן חוויה שלא תישכח ותאמינו לנו שהחוויה תהיה כזו שפשוט תרצו לחזור אליה עוד טרם יצאתם מהמקום.