צימרים בים המלח והסביבה

כל העולם מגיע אליו לאזור הנמוך ביותר בעולם! גלו צימרים בים המלך

מגיעים אליו מכל העולם בזכות מאגרי הבוץ וסגולות המרפא שלו, או אפילו סתם כדי לבלות במקום היבשתי הנמוך ביותר בעולם! אז כשזה כאן אצלנו לא תגיעו?!


ים המלח הנו אתר תיירותי המושך אליו תיירים מכל העולם, בזכות העובדה כי הוא המקום היבשתי הנמוך ביותר בעולם ובזכות סגולות המרפא הידועות לו אך אנו מאמינים כי בנוסף לכל זה, הוא זוכה למספר תיירים רב גם בזכות הצימרים המיוחדים ששוכנים ממש על קו החוף.

סביר להניח שחיפשתם חופשה בים המלח והאזור והרעיון הראשון שעלה לכם לראש הוא: "בואו נחפש באינטרנט מלונות בים המלח והסביבה", כאן הטעות שלכם! מלונות זה נחמד, זה כיף וזה גם לפעמים לא מאכזב, אבל במקום כמו ים המלח אין לנו ספק שזהו המקום המושלם לחופשה בצימר פרטי משלכם עם נוף פנורמי של חוף הים.

עכשיו השאלה, איפה מוצאים צימרים בים המלח והסביבה?

טוב ששאלתם! ממש כאן, באתר שלנו. צימרים מפנקים בים המלח והסביבה עומדים לרשותכם עם כל המידע הדרוש על המקום והאטרקציות המצויות בו.

תפתחו את הראש ותנסו לדמיין אתכם שוכבים על שפת הים, מביטים לעבר ים המלח העצום ומתמרחים בבוץ כמיטב המסורת. לאחר שצפתם על מי המלח והייתם שעות בשמש הקופחת, מה יותר כיף מלרבוץ בסוף היום במרפסת פרטית משלכם, בבקתת עץ חמימה ואינטימית או במתחם דשא ירוק עם ערסלים להשלמת האווירה? את כל התענוגות האלו תמצאו בצימרים בים המלח והסביבה שמעניקים חווית נופש המזכירה את סיני אבל נמצאת ממש בתוך גבולות ארצינו!

בזכות המדבר הניבט מכל עבר וים המלח שלא ניתן לראות את סופו, מקבלים הנופשים תחושה של חופש בלתי נגמר, שחרור ורוגע, לכל זה תוסיפו לינה בצימר פרטי משלכם או לחלופין שינה באוהל באזורי קמפינג בתוך מתחמי הצימרים השונים! האפשרויות לא נגמרות ואתם רק צריכים להחליט מתי תבחרו לצאת לחופשה הבאה שלכם בצימר מפנק בים המלח והסביבה.