צימרים ביבנאל

מגוון רחב של צימרים ביבנאל איכותיים ומדהימים, מרחק נסיעה קצר מהכנרת

אם נתקלתם בהצעה להתארח במתחם צימרים ביבנאל ולא חטפתם אותה על המקום, כנראה שמעולם לא הבנתם עד כמה המושב השקט עם הנוף המרשים שקרוב לכנרת יכול לארח אתכם כיד המלך. יבנאל נחשבת למלכת היישובים הסמוכים לכנרת, בעיקר בשל המיקום ההררי שלה על הרכס המוביל לחופים שמייצר בריזה מעולה (לעומת המישור שסובל מ-50 מעלות בשיא העונה) והמון שלווה לאורחי המקום. אם נתקלתם בהצעה להתארח במתחם צימרים ביבנאל ולא חטפתם אותה על המקום, כנראה שמעולם לא הבנתם עד כמה המושב השקט עם הנוף המרשים שקרוב לכנרת יכול לארח אתכם כיד המלך. יבנאל נחשבת למלכת היישובים הסמוכים לכנרת, בעיקר בשל המיקום ההררי שלה על הרכס המוביל לחופים שמייצר בריזה מעולה (לעומת המישור שסובל מ-50 מעלות בשיא העונה) והמון שלווה לאורחי המקום. 

בשל הצביון הדתי של יבנאל, היא תתאים מאוד גם לאורחים שמחפשים צימרים לציבור הדתיעם שמירה מלאה על השבת, אך חשוב לציין כבר עכשיו כי לא כל הצימרים מחייבים בשמירת השבת ולמעשה האירוח מתאים גם לחילונים. 

מיקום ייחודי והיסטוריה יוצאת דופן


יבנאל היא מועצה מקומית וותיקה שנמצאת בין כפר תבור למושבה כנרת והיא חוברה לה יחדיו מארבעה יישובים צמודים: יבנאל, מושב משמר השלושה, המושבה בית-גן ומושב סמדר. יבנאל פעלה עוד מימי תקופת התלמוד ונמצאים בה אתרים ארכיאולוגיים רבים שמהווים תקופות שונות ושמות יישובים שונים בכל תקופה. החל משנות ה-80 המושב מזוהה עם חסידי ברסלב ונחשב ללב הפעילות הברסלבית. 

צימרים ביבנאל: מתחמי אירוח גדולים למגוון קהלים


עיקר העיסוק של המושבה הוא בגידולי שדה, ירקות ופירות. עם השנים נוספו גם צימרים ביבנאל והפכו לענף תעסוקה מרכזי. בשל השטחים העצומים שהמושב התברך בהם, לא נדיר למצוא צימרים בעלי שטחי גן עצומים, בריכות שחייה ענקיות ומראה כללי של אחוזה מפנקת ויוקרתית. בשל גודל מתחמי הנופש, אירוח צימרים ביבנאל מתאים מאוד למשפחות וקבוצות גדולות, כאשר זוגות שמעוניינים בסוויטות אינטימיות יותר יוכלו להתארח במתחמים שבדרך כלל פונים לזוגות בלבד. 

מה נמצא בקרבת המושב?


צימרים ביבנאל הם פתרון נוח ואיכותי לנופשים מכל הסוגים גם ביחס למחיר וגם ביחס לשפע הפעילויות שממתינות במושב ובסביבה. קל ופשוט להגיע מתוך יבנאל אל אטרקציות מובילות מהכנרת ועד התבור, כולל מוזיאון המרציפן בכפר תבור או מרכז המבקרים דבורת התבור בשדמות דבורה, החופים ואטרקציות הספורט הימי על הכנרת, טיולי סוסים, שייט קייקים, טיולי ג'יפים וטרקטורונים, מסעדות מובילות במושב, במתחם צמח או טבריה הסמוכים ועוד. אורחי הצימרים ישמחו לכוון אתכם אל מסלולי טיול קלילים ויפים המשקיפים לנוף, שמתאימים מאוד לזוגות ומשפחות.