בשעה האחרונה צפו בוילות לב החורש2 גולשים
וילות לב החורש כבר לא מפורסם בצימרטופ
תרצו לצפות בצימרים נוספים ב
שומרה בגליל המערבי בצפון מעבר לדף הבית

וילות לב החורש

5 / 5
12 חוות דעת
לפרטים והזמנות חייגוירון
וילת אספרג
וילת גלדיולה
וילת אורכידאה
סלב בלב החורש
הצגת חדרים זמינות ומחירים
הצגת חדרים וזמינות מחירים
תאריך כניסה מבוקש
יום ה
מספר לילות מבוקש
חדר זה תפוס בתאריכים שחיפשת
4 חדרי שינה
וילת אורכידאה
צפו בוילה

וילה רחבת ידיים על מבנה חד קומתי

וילת אורכידאה בת 4 חדרים בעיצוב מודרני, בחצר הגן בריכת שחייה ענקית (מחוממת ומקורה בחורף).

וילת אורכידאה היוקרתית מכילה 4 חדרי שינה בעיצוב מודרני, בכל חדר יהנו האורחים ממיטה גדולה ונוחה עם מיזרון אורתופדי, מסך "LCD 32 , ארון לבגדים וספה נפתחת, חדרי השינה ממוזגים ועם וילונות הצללה.

החלל המרכזי של וילת אורכידאה  גדול מאד ומרווח והיא מעוצבת בצורה אלגנטית ובצבעים בהירים ונעימים, הסלון  כולל פינות ישיבה, ספות, שולחן סעודה גדול לכ-16 סועדים, טלוויזית SMART TV ענקית בגודל "60 עם מערכת קולנוע ביתית, חיבור לכבלים HOT וחיבור לUSB, בוילה תיהנו מאינטרנט אלחוטי ומיזוג אויר, שולחן סנוקר ושולחן הוקי אוויר.
לנוחיותכם מטבח גדול ומאובזר הכולל את כל התנאים לבישול החל ממקרר גדול, בר מים, פינת קפה/תה, כיריים חשמליות, קומקום חשמלי, תנור אפייה, מיקרוגל, מדחי כלים, כלי אוכל וכלים לבישול.


*חצר גן ענקית ירוקה עם צמחייה שופעת,מדשאות ירוקות, עצי פרי בלב חורש טבעי, כוללת בריכת שחייה ענקית ובנויה סביבה מגוון מיטות שיזוף ופינות ישיבה מפוארות, פינת ברביקיו איכותית ותאורת לילה נעימה ויפה.
חצר גן גדולה, הוקי אוויר, שולחן סנוקר

...

הזמנה עם אישור מיידי
שלמו בעת האירוח
חדר זה תפוס בתאריכים שחיפשת
6 חדרי שינה
וילת גלדיולה
צפו בוילה

וילה ענקית ומרווחת בת 6 חדרי שינה מרווחים מאד

החדרים הנפרסים על קומה אחת, בעיצוב מודרני וצעיר, עם חדרי רחצה צמודים ויציאה לחצר שבמרכזה בריכת שחייה ענקית (מחוממת ומקורה בחורף).


וילת גלדיולה האלגנטית מכילה 6 חדרי שינה בעיצוב מודרני, בכל חדר יהנו האורחים ממיטה גדולה ונוחה עם מיזרון אורתופדי, מסך "LCD 32 , ארון לבגדים וספה נפתחת, חדרי השינה ממוזגים ועם וילונות הצללה.

החלל המרכזי של וילת גלדיולה  גדול מאד ומרווח, הוא כולל פינות ישיבה, ספות, שולחן סעודה גדול לכ-16 סועדים, טלוויזית SMART TV ענקית בגודל "55 עם מערכת קולנוע ביתית, חיבור לכבלים HOT וחיבור לUSB, בוילה תיהנו מאינטרנט אלחוטי ומיזוג אויר, שולחן סנוקר ושולחן הוקי אוויר.
לנוחיותכם מטבח גדול ומאובזר הכולל את כל התנאים לבישול החל ממקרר גדול, בר מים, פינת קפה/תה, כיריים חשמליות, קומקום חשמלי, תנור אפייה, מיקרוגל, מדחי כלים, כלי אוכל וכלים לבישול.


*חצר גן ענקית ירוקה עם צמחייה שופעת,מדשאות ירוקות, עצי פרי בלב חורש טבעי, כוללת בריכת שחייה ענקית ובנויה סביבה מגוון מיטות שיזוף ופינות ישיבה מפוארות, פינת ברביקיו איכותית ותאורת לילה נעימה ויפה.


מסך גדול, שולחן סנוקר, הוקי אוויר

...

הזמנה עם אישור מיידי
שלמו בעת האירוח
חדר זה תפוס בתאריכים שחיפשת
6 חדרי שינה
וילת אספרג
צפו בוילה

וילה ענקית ומרווחת בעיצוב מודרני על מבנה חד קומתי

המכילה 6 חדרי שינה גדולים עם חדר רחצה פרטי וחלל מרכזי גדול ומאובזר. בחצר הגן בריכת שחייה ענקית (מחוממת ומקורה בחורף).

וילת אספרג היפהפיה מכילה 6 חדרי שינה בעיצוב מודרני, בכל חדר יהנו האורחים ממיטה גדולה ונוחה עם מיזרון אורתופדי, מסך "LCD 32 , ארון לבגדים וספה נפתחת, חדרי השינה ממוזגים ועם וילונות הצללה.

החלל המרכזי של וילת אספרג  ענקי ומאד מרווח, הוא כולל פינות ישיבה, ספות, שולחן סעודה גדול לכ-16 סועדים, טלוויזית SMART TV ענקית בגודל "60 עם מערכת קולנוע ביתית, חיבור לכבלים HOT וחיבור לUSB, בוילה תיהנו מאינטרנט אלחוטי ומיזוג אויר, שולחן סנוקר ושולחן הוקי אוויר.
לנוחיותכם מטבח גדול ומאובזר הכולל את כל התנאים לבישול החל ממקרר גדול, בר מים, כיריים חשמליות, קומקום חשמלי, תנור אפייה, מיקרוגל, מדחי כלים, כלי אוכל וכלים לבישול.


*חצר גן ענקית ירוקה עם צמחייה שופעת בלב חורש טבעי כוללת בריכת שחייה ענקית ובנויה סביבה מגוון מיטות שיזוף ופינות ישיבה מפוארות, פינת ברביקיו איכותית ותאורת לילה נעימה ויפה.


6 חדרי שינה, חצר גן גדולה, שולחן סנוקר

...

הזמנה עם אישור מיידי
שלמו בעת האירוח
אנחנו כאן לשרותך 052-9097777
התחייבות למחיר הטוב ביותר
סה"כ עלות
₪2580

המשך למילוי פרטים

הזמינו מתחם זה באישור מיידי
שלמו בעת האירוח - התחייבות למחיר הטוב ביותר
תנאי הזמנה

מדיניות הביטולים שלנו: תנאי ביטול: חוק הגנת הצרכן מאפשר ביטול ההזמנה בתוך 14 יום ממועד ביצוע ההזמנה או מקבלת אישור על ביצוע ההזמנה (המאוחר מביניהם), וזאת בחיוב בשווי 5% מערך ההזמנה או 100 ₪ (לפי הנמוך מביניהם). יחד עם זאת, במידה והודעת ביטול נמסרה על ידי המזמין בתוך 14 ימים ממועד ביצוע ההזמנה או קבלת האישור על ביצוע ההזמנה (לפי המאוחר מביניהם), אך תוך 7 ימי עבודה או פחות ממועד תחילת האירוח שהוזמן, הביטול הינו ללא זיכוי והמזמין יחויב במלוא עלות ההזמנה. בכל מקרה בו יחויבו דמי ביטול כמפורט לעיל, ייעשה החיוב באמצעות כרטיס האשראי שפרטיו נמסרו בעת ביצוע ההזמנה. במקרה של ביטול ההזמנה מ 14 ימים ממועד ההזמנה ועד שלושה חודשים , יחויבו המזמינים בעלות של 35% מהעלות המלאה של ההזמנה. במקרה של ביטול משלושה חודשים לפני מועד ההגעה ועד חודש יחויבו המזמינים בעלות של 50% מהעלות המלאה של ההזמנה. במקרה של ביטול מתחת לחודש לפני מועד ההגעה, יחויבו המזמינים בעלות של 100% מהעלות המלאה של ההזמנה.
  
דמי ביטול בתקופות שיא וארועים מיוחדים: קרי ביטול במהלך חודשים יולי ואוגוסט ובערבי חג וחג, לרבות בראש השנה, סוכות, פסח ושבועות (לעיל ולהלן: "תקופות שיא"), כאשר ההזמנה כולה נעשתה באמצעות מכר מרחוק כהגדרתו בחוק הגנת הצרכן תנאי הביטול ע"פ חוק הגנת הצרכן, מעבר ל 14 ימים יחויב המזמין במלוא עלות ההזמנה.
כללי התנהגות במתחם:
אין לעשן בתוך הווילות/סוויטות , ניתן לעשן במרפסת בלבד אסור לעשן נרגילה במתחם הבריכה הדשא ופינות הישיבה (העובר על החוק יקנס ב-500 ₪ ). לצערנו לא ניתן להכניס חיות מחמד מכל סוג שהוא. אין להשמיע מוזיקה חזקה ועל כן לא תתאפשר הכנסת ציוד הגברה מכל סוג שהוא. יש לשמור על תקינות הציוד במתחם כגון: ג'קוזי, מכשירים חשמליים, מוצרי טקסטיל, כלי מטבח, אכילה ומתקני משחק. על כל נזק שיגרם במתחם כתוצאה מחוסר אחריות ואו במזיד תחויבו במלוא סכום הנזק. אין לצרף או להזמין אנשים נוספים מעבר להזמנה - כל אדם שיוזמן ללא אישור יחויב בעלות של 250 ש"ח ליום. אורחים שלא יעמדו בכללי ההתנהגות יתבקשו לעזוב את המבנה ואת המתחם מידית ללא החזר כספי. השימוש בבריכה ובג'קוזי באחריות המתארחים בלבד! בדגש על אחריות ההורים לליווי הילדים. השחייה לילדים עד גיל 16 מותרת אך ורק בליווי מבוגר, ובהשגחתו. הג'קוזי לא מומלץ לחולי לב , למי שסובל מלחץ דם ולילדים קטנים. הכניסה לבריכה עם בגד ים בלבד - לא תתאפשר כניסה למים עם בגדים. הכניסה לבריכה בשער אסוף מעלה בלבד. השהות בבריכה תתאפשר רק במסגרת האירוח ולא מעבר לכך. לבריכה גדר היקפית ושערים, באחריות המשתמשים לסגור את השערים בגמר השימוש. שעת כניסה ליחידות בשעה 15:30 ושעת פינוי 11:00 (הגעה מוקדמת/יציאה מאוחרת מותנת בתיאום מראש).
תנאי תשלום:
שיק (מזומן). מזומן (עפ''י חוק המזומן). כרטיסי אשראי (בעת תשלום באשראי הלקוח יחויב בעמלה של 3%.) אפליקציית ביט. העברה בנקאית.

צוות מלון הבוטיק "לב החורש" מאחל לכם נופש מוצלח!

קרא עוד

וילות לב החורש - וילות אירוח יוקרתיות בלב חורש טבעי

וילות לב החורש משתרעות על מתחם של 8 דונם בלב חורש ויער טבעי במושב שומרה.
3 וילות אירוח מפוארות מאד ומפנקות במיוחד נמצאות במקום קסום מול נוף גלילי מהפנט ועוצר נשימה.

הוילות מציעות חדרי שינה מרווחים ומעוצבים בסגנון אירופאי קלאסי עם מיטות גדולות ונעימות, לכל חדר שינה חדר רחצה צמוד, בכל וילה תיהנו מסלון מפואר וגדול עם מסך LCD ענקי המחובר לקולנוע ביתי ומטבח מאובזר.

בחצר הוילות עומדת לרשותכם בריכת שחייה ענקית ויוקרתית (מקורה ומחוממת בחורף) מסביבה פינות ישיבה מפוארות, ערסלים וכיסאות נדנדה.

נוף גלילי ירוק ומדהים

בישוב שומרה הנמצא בגובה של כ-550 מטר מעל פני הים, שוכנות 3 וילות פאר בלב החורש הטבעי, מה שמבטיח לנופשים תצפית נהדרת לנופי הגליל המשכרים של יערות וחורשים ירוקים.

אירוח יוקרתי ומפנק

במתחם 3 וילות יוקרתיות ומפוארות, כל אחת מהוילות רחבת ידיים ומשתרעת על מפלס אחד, עם סלון משותף ענקי, כל חדרי השינה עם חדרי רחצה צמודים עם מקלחון ראש גשם, ויציאה ישירה לחצר,  עוד בחדרי השינה תהנו ממיטות מרווחות ורכות עם מזרונים אורתופדיים, ספה נפתחת, מסך " LCD 32 עם חיבור ל- HOT, יחידת שינה שתתן לכם פרטיות מוחלטת בזמן שהייתכם בוילה. בחלל המרכזי יהנו הנופשים ממערכת ישיבה גדולה ונוחה וספות, שולחן סעודה גדול ל-16 סועדים, טלוויזית SMART TV ענקית המחוברת למערכת קולנוע ביתי, אינטרנט ועוד.. עוד בוילה מטבחים מאובזרים הכוללים את כל התנאים הנדרשים לבישול ארוחות משפחתיות, להעברת הזמן בכיף האורחים יוכלו ליהנות משולחן סנוקר והוקי אויר.


וילת אספרג היא וילה עם 6 חדרי שינה, וילת גלדיולה הינה גם וילה עם 6 חדרים ווילה נוספת היא וילת אורכידאה ובה 4 חדרים.


מתחם החצר המפואר והיוקרתי

במתחם החיצוני של שלושת הוילות תמצאו ותזכו ליהנות משלל פינוקים ומתקנים מפוארים. 

בריכת שחייה ענקית, בנויה ומפוארת, כאשר בקיץ תיהנו ממים צלולים וצוננים ובחורף תהנו מבריכה מקורה ומחוממת, בכל בריכה ספסל פנימי עם זרמים לעיסוי, וסביב מיטות שיזוף נוחות, ערסלים, פינות ישיבה מפוארות ונדנדות, פרגולה לאזור מוצל מהשמש, עמדת ברביקיו איכותית, מדשאות ירוקות וצמחייה עשירה וכל זה בלב החורש הטבעי. בלילה יצבע הגן בתאורת לילה נעימה ויפה. 

שירותים נוספים

ניתן להזמין בתיאום מראש:

*ארוחות בוקר.
*ארוחות שף.
*מגוון טיפולי גוף.
*ניתן לערוך במקום ערבי גיבוש וסדנאות.

אטרקציות בסביבה

בגליל המערבי מגוון רחב של פעילויות תוכלו לבקר באתרי תיירות כמו אתר ראש הנקרה, אגם מונפורט, מבצר יחיעם ועוד..
בנוסף קיימים מגוון רחב של מסלולי הליכה וטיולים כמו נחל כזיב, מערת קשת. לחובבי האקסטרים נוכל להציע טיול רייזרים או טרקטורונים, פיינטבול, ספורט ימי בחופי אכזיב ולרומנטים טיולי רכיבה על סוסים, הגליל המערבי מציע מבחר אטרקציות רק בואו לבחור.

סרטון וידאו של צימרים וילות לב החורש
לצפייה במדיניות ותנאי הזמנה >>
בריכה

בריכה פרטית

פרטית מחוממת

מחוממת ומקורה

חיצוני

גקוזי ספא פרטי

עם נוף

מתחם גן פרטי

פינת ברביקיו

מנגל בשבת

שולחן סנוקר

מיטות שיזוף

ערסל

פנימי

מטבח מאובזר

מכונת קפה

מיזוג אויר

ערוצי yes

מערכת קולנוע

אינטרנט אלחוטי

מתקן מים

פינת קפה ותה

כללי

איחוד משפחתי

טיפולי ספא

ארוחת בוקר בצימר

ארוחות שף

מוצרי טואלטיקה

וילות

12
חוות דעת
12
חוות דעת
מקום מהמם
אתי חודרה 30.10.2019

12 חוות דעת על וילות לב החורש

חוות הדעת נכתבו על ידי גולשינו לאחר שהתארחו בוילות לב החורש
5
/ 5
אתי חודרה
30.10.2019
מקום מהמם
מקום מהמם טובל בנוף ירוק ופסטורלי. התארחנו ל-3 ימים כל המשפחה המורחבת. וילה מרווחת מאוד, נקיה ומאורגנת להפליא וכל משפחה מצאה את מקומה ואת הפרטיות שלה. שירות והתייחסות לכל פרט ופרט. רמת נקיון מעל ומעבר. כל מה שרואים בתמונות הוא כאין ואפס לעומת המציאות במתחם. מומלץ בחום רב ואין ספק שזה המקום שאליו נחזור ויהפוך למסורת משפחתית עבורנו.
מעל המצופה
האם חוות הדעת עזרה לך?
כן
לא
5
/ 5
ישראל
24.10.2019
מקום מקסים
מקום מקסים רגוע ושליו שירות נהדר היה כיף המוון תודה
מעל המצופה
האם חוות הדעת עזרה לך?
כן
לא
5
/ 5
חופית שרון
07.02.2019
חופשה מושלמת
הוילה מדהימה בעיצוב, נקייה, הכל כחדש ושמור, השירות מעל המצופה 24/7 . היתה חופשה מושלמת ולא רק בגלל החברים המדהימים שהיינו איתם, חופשה מושלמת מבחינת הוילה והנפשות הפועלות שם. עם המון סבלנות לכל שאלה, בקשה, או טענה הכי קטנה. נראה בדיוק כמו בתמונות.
המציאות יותר יפה מהתמונות
מעל המצופה
האם חוות הדעת עזרה לך?
כן
לא
5
/ 5
חיים כדורי
26.11.2018
בטוח חוזרים!
היתארחנו בווילה 5 זוגות מקום פשוט מושלם חוויה בלתי נשכחת!!! מקום פשוט מדוייק לרמת המילימטר אפילו מלקחיים למנגל יש שם! בעלים רחב לב לא מיתקנן על כלום פשוט מושלם אנחנו בטוח חוזרים!!
מעל המצופה
האם חוות הדעת עזרה לך?
כן
לא
וילות לב החורש הגיבו לחוות דעת זאת

תודה רבה על חוות הדעת , לקרוא את זה על הבוקר פשוט מחמם את הלב שיהיה יום מקסים

5
/ 5
בראל
05.11.2018
אירוח 5 כוכבים
מקום מושלם! רמת אירוח 5 כוכבים, הוילה מאובזרת, נקיה ונעימה והשירות מצוין. התארחתי בוילה כבר פעמיים ואני בטוחה שזו רק ההתחלה... סוס מנצח לא מחליפים
מעל המצופה
האם חוות הדעת עזרה לך?
כן
לא
וילות לב החורש הגיבו לחוות דעת זאת

תודה רבה על חוות הדעת מחמם את הלב נהל/י

5
/ 5
רויטל בן נון
07.06.2018
שירות מושלם
התארחנו לסופש בחודש יוני כל המשפחה המורחבת לחגיגת יומולדת לסבא.. הוילה מקסימה מתוחזקת ומאובזרת היטב נקיה מאד, רואים שחשבו על כל פרט, 6 חדרי שינה מרווחים ונאים, מטבח סלון ופינת אוכל עצומים בגודלם, בריכה נהדרת פרטיות מלאה. מאד נהנינו ובהחלט נשוב! תודה לירון ולצוות הנהדר השירות היה לעילא ולעילא�
מעל המצופה
האם חוות הדעת עזרה לך?
כן
לא
וילות לב החורש הגיבו לחוות דעת זאת

תודה רבה רויטל על הפרגון, היה לנו העונג לארח אתכם ונשמח לארח אתכם שוב.

5
/ 5
Emil Saban
26.05.2018
אירוח כיד המלך
חוזרים מסופ"ש משפחתי בוילה הנהדרת, 4 משפחות עם 8 ילדים. סופ"ש מדהים, אירוח כיד המלך. המטבח מאובזר לתפארת כשהגענו חיכה לנו מגש פירות מהמם וכל בקשה נענתה באופן מיידי ומכל הלב. הוילה דנדשה מהניילונים, נחנכה בערב ליל הסדר ואכן הכל בה חדש ומצוחצח. לא ניתן היה להוציא את הילדים מהבריכה המחוממת והג'קוזי המקסים. חשוב לציין שהגענו עם נכה בכסא גלגלים והחדר היה מונגש לחלוטין וניכר שהושקעה כאן מחשבה והמון תשומת לב. מתכננים כבר את חופשתנו הבאה במקום. תודה לירון וליאת על הכל.
מעל המצופה
האם חוות הדעת עזרה לך?
כן
לא
5
/ 5
איציק כהן
16.04.2018
חוויה בלתי רגילה
כמו מלון בוטיק סוף!! בעל המקום מפנק ומקסים. הכל חדש ונקי. חוויה בלתי רגילה מומלץ מאוד מאוד מאוד.
מעל המצופה
האם חוות הדעת עזרה לך?
כן
לא
5
/ 5
Yael Yariv-Finkelstein
07.04.2018
נחזור בטוח
באנו לשבוע ... מקום מושלם וילה מושלמת הכל נקי הוילה מאובזרת בעלי הבית מדהימים מומלץ מומלץ מומלץ .. אנחנו עוד נחזור זה בטוח
מעל המצופה
האם חוות הדעת עזרה לך?
כן
לא
5
/ 5
וונדי כהן
03.04.2018
ממליצה בחום
כן רציתי לומר שיצאנו לסוף שבוע באחוזת לב החורש.אם כל מישפחתי המקסימה והיקרה.לחגוג את 50 שנות נשואים שלנו.היה מאוד מרגש עד דמעות.וכיף להיות אם הילדים והנכדים.ורציתי להודות למשפחתי ולבעלי היקר.
מעל המצופה
האם חוות הדעת עזרה לך?
כן
לא
לצפייה בכל חוות הדעת >>
עזרו לנו להבין מה לא נכון בהצגת המתחם
שלח
מצאת טעות בדף הפרסום של וילות לב החורש? לחץ כאן
פנו בוואטסאפ
למעלה
הצימרים שאהבתי
הצימרים שראיתי
נשמח לשמוע את דעתכם
האם אהבתם את העיצוב החדש?
תודה על פנייתך
בעל הצימר יחזור אליך בהקדם
אנחנו נפנה אלייך צימרים במבצע לתאריכים שבחרתם