רוצים לחסוך זמן וכסף?

אין כמו לחסוך גם זמן וגם כסף!

כשאנחנו עולים על דרך לחסוך גם זמן וגם כסף אנו יכולים לפנות זמן לדברים חשובים אחרים או נוספים לכן חשוב לנו תמיד להמציא פתרונות ודרכים שיעזרו לנו לחסוך את הזמן, הרי זמן שווה גם כסף, אז טובים השניים מן האחד!


הדרך בה אתר צימרטופ מעביר את בקשות האירוח לצימרים אל בעלי המתחמים באה לטובת הלקוח או במקרה שלנו הגולש שמתמיד ומחפש את המחירים הטובים ביותר ולתמורה הגבוהה ביותר ומעניקה לו אפשרות לקבל מספר הצעות אירוח שונות על בסיס מספר קטגוריות והרכבי נופש שונים.

הדרך הזו של צימרטופ מביאה משהו חדשני ומעניין אל עולם הצימרים שלפעמים קצת בנאלי ורגיל. בתור גולש זו חווית בחירת חופשה שונה ממה שהוא מכיר, בצורת המכירה הזו בעלי המתחמים שולחים לגולש הצעות לאותה הקטגוריה, כך שהגולש יכול למצוא לעצמו את המחיר הטוב ביותר עבור החופשה שלו וליהנות מחיסכון של עד מאות שקלים ויציאה לחופשה בצורה נעימה ונוחה יותר, בלי תחושות לא נעימות של "אולי שילמתי יותר ממה שהייתי יכול באמת לשלם עבור החופשה הזו".

אז איך עובדת הדרך של צימרטופ שתחסוך לכם גם זמן וגם כסף - הסבר מפורט וברור שלב אחר שלב.


הדרך עובדת בצורה נוחה ויעילה מאוד. כל מה שהגולש צריך לעשות זה לענות על מספר שאלות מצומצמות מאוד הכוללות תאריך, מספר לילות, קטגוריית צימר (לדוגמא עם בריכה או בריכה פרטית) הרכב נופש (זוג / משפחה / קבוצה) ומייל לקבלת הצעות. לאחר שמילאתם את כל הפרטים עניין של דקות אחדות, תתחילו לקבל הצעות למייל מבעלי מתחמים הרלוונטיים אל הבקשות שלכם. תוקף כל הצעה הנשלחת אליכם הינו 24 שעות מרגע שליחת ההצעה. לאחר שהחלטתם שאתם מעוניינים במתחם הנופש הספציפי אותו בחרתם, ממלאים מספר פרטים מצומצם, מכניסים את פרטי כרטיס האשראי (לביטחון בלבד, תוכלו לבחור אתם איך לשלם) ובכך מבטיחים את מקומכם בחופשה, מבלי התאמצויות מיותרות של טלפונים וחיפוש אחר מתחמים.

דרך זו היא דרך מצוינת ונוחה מאוד למציאת חופשה מבלי הרבה מאמץ מיותר שגובה מאתנו זמן יקר. נסו עוד היום את הכלי הנוח ביותר באתר צימרטופ.